Tiskové informace

Příspěvky

FLASH 7: Rozmary počasí posunuly start na 11:19 hodin!

20. 10. 2020

Sobotní 2. etapa WÜRTH - PARTR RALLY VSETÍN je vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám (husté sněžení, kalamitní stav na vozovkách v okrese Frýdek-Místek) posunuta až na 11:19 hodin. Rychlostní zkouška č. 6, 9 Kunčice pod Ondřejníkem se nejede a je vzhledem k nesjízdnosti zrušena!

Ti č. 12: Na Vsetínsku vyhrál Orsák, mistrovský titul slavil Flídr

22. 10. 2007

Vítězem WÜRTH – PARTR RALLY VSETÍN 2007 se stala posádka SAS Zlín Jaroslav Orsák, Karel Vajík na voze Mitsubishi Lancer EVO IX. Rodák z Valašských Klobouk předvedl skvělý finiš, neboť vyhrál závěrečné dvě rychlostní zkoušky a dostal se na první místo.  Druhého Josefa Semeráda porazil jen o 1,5 sekundy. O další sekundu zpět zůstal třetí Vladimír Barvík. "V poslední rychlostce jsem zatáhl a snažil se jet na sto procent. Na to, že bych vyhrál, jsem ale nemyslel. Nakonec se to povedlo, za což jsem šťastný," radoval se po životním úspěchu Orsák, který bydlí na Valašsku.

FLASH 11: Nevídané drama na Valašsku!

20. 10. 2007

Druhý průjezd rychlostní zkouškou z Bystřičky do Rožnova pod Radhoštěm v délce 14,05 km vyhrál Orsák. Druhý čas zajel Flídr se ztrátou 4,5 s, třetí byl Vlček s mankem 5,7 sekundy. Ten doplatil na předčasný start do erzety a byl penalizován 10 sekundami. Pořadí na prvních místech se neustále mění . Před poslední rychlostní zkouškou celkem 6 jezdců jede v těsném rozmezí 8,3 sekundy.

FLASH 10: Cais si udržel vedení, Kopecký v pořadí klesá

Dramatický souboj se odehrával v čele WÜRTH- PARTR RALLY VSETÍN na rychlostní zkoušce z Růžďky na Vesník, která měřila 10,15 km. Nejrychlejší zde byl Semerád, druhý Barvík zaostal o 2,1 s, třetí Cais poté o 6,4 sekundy.Až sedmý čas na erzetě zajel Kopecký, když si připsal o 15 sekund horší čas nez Semerád.

FLASH 9: Začátek druhé etapy: počasí zamíchalo pořadím

Výsledky prvního rychlostního testu druhého dne vsetínské Würth - Partr rally řádně zamíchaly pořadím na vedoucích místech. Promlouvaly do nich i havárie a technické poruchy, svoji roli ovšem sehrálo především počasí.

TI č. 11: Hlasy jezdců po první etapě vsetínské rally

Před vjezdem do servisní zóny se nám podařilo zachytit názory jezdců po pátečním průběhu první etapy WÜRTH - PARTR RALLY VSETÍN.

TI č. 10: Po prvním dnu vede Kopecký na fabii

Celkem 72 posádek z České republiky, Polska a Rakouska se v pátek 19. října postavilo na start vsetínské Würth – Partr rally. Mezi nimi i dvojice Kopecký - Schovánek, která na Vsetín dorazila přímo z korsické rally, nebo jezdci Flídr a Trněný na vozech WRC. Na start se postavil rovněž úřadující mistr Evropy v enduru Roman Michalík. Stejně jako vloni, i letos doprovázelo první den soutěže špatné počasí.

FLASH 8: Upřesnění časového harmonogramu

Jak již bylo řečeno, v důsledku nepříznivého počasí byly zrušeny rychlostní zkoušky č. 5,6,7 a 9, proto přinášíme upřesnění časového harmanogramu druhé etapy vsetínké rally. Ten se však příliš nemění.

FLASH 5: Kopecký po třetí erzetě opět v čele!

19. 10. 2007

Třetí rychlostní test z Vesníku do Malé Bystřice vrátil do vedení favorizovanou dvojici Kopecký - Schovánek (Škoda Fabia Kit Car). Ta tak  po drobném zaváhání v předcházející "erzetě"  odsunula na druhou příčku posádku Semerád - Niemetz ve voze Mitsibishi Lancer EVO IX, která se po druhé rychlostní zkoušce prodrala do čela soutěže.

FLASH 4: Do čela se prodral Semerád

Vítězstvím ve druhém rychlostním testu z Hošťálkové do Semetína (7,32 km) se dostal Josef Semerád na voze Mitsubishi Lancer EVO IX do čela WÜRTH-PARTR RALLY VSETÍN před Jana Kopeckého. Druhý čas na erzetě zajel Cais a třetí Vlček, kteří se dostali na třetí, respektive čtvrté místo v absolutním pořadí.